00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

اهدا تندیس برنزین جایزه ملی کیفیت به مجتمع صنایع لاستیک یزد

تاریخ انتشار : -658/01/0-79 مراسم بزرگداشت روز ملی کیفیت و اختتامیه شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران،با همکاری سازمان ملی استاندارد ایران و انجمن مدیریت کیفیت ایران یکشنبه ۱۹ آبان  ماه در مرکز همایش های بین الملی دانشگاه شهید بهشتی  برگزار شد و در این مراسم از سازمان های برتر کیفی تقدیر به عمل آمد.


اعطای تندیس برنزین جایزه ملی کیفیت ایران برای مدیریت کیفیت گروه محصول در بخش رادیال محصولات غیرفلزی و شیمیایی  به دکتر اسکندر ستوده مدیرعامل مجتمع صنایع لاستیک یزد اهدا شد.

 در ادامه این مراسم فرزین انتصاریان رییس انجمن مدیریت کیفیت ایران، طی این مراسم گفت: جایزه ملی کیفیت بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد به سازمان‌های دولتی، خصوصی و تعاونی اعم از خدماتی و تولیدی اهدا می‌شود.

 وی اظهار داشت: در طول ۱۵ دوره این جایزه هیچ یک از نفرات شایسته اهدای تندیس طلا و نقره شناخته نشده بودند، اما امروز قرار است به دو شرکت تندیس جایزه ملی کیفیت اهدا شود و به نفرات یا سازمان‌ها و شرکت‌های دیگر گواهی کیفیت بهتر داده شود فولاد مبارکه اصفهان و مجتمع صنایع لاستیک یزد حائز دریافت تندیس جایزه ملی کیفیت ایران هستند.

دبیر برگزاری اختتامیه شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران با اشاره به اینکه دوره های آموزشی تخصصی از خود ارزیابی، خوداظهاری و ...در انجمن ملی کیفیت برگزار می شود، اظهار کرد: هر ساله تعدادی ارزیابی به انجمن کیفیت اضافه می شوند که امسال نیز ۳۰ نفر به همکاران ارزیابی اضافه شد.

 

دبیر کارگروه ارزیابی جایزه ملی کیفیت خاطر نشان کرد: ارزیابی های انجمن مدیریت کیفیت ایران نشان می دهد که کیفیت خدمات در دانشگاه ها بسیار پایین است و باید خدمات در بیمارستان ها ارتقا یابد.