00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

مجتمع صنایع لاستیک یزد، میزبان مدیرکل اداره استاندارد استان یزد

تاریخ انتشار : -658/01/0-79


روز سه شنبه 21 آبان ماه 1398، دکتر محمدرضا زارع، مدیرکل اداره استاندارد استان یزد به همراه کاشناسان اداره کل استاندارد، جهت انجام بازدید دوره ای و عرض تبریک به مناسبت دریافت لوح تقدیر و تندیس جایزه ی ملی کیفیت به مجتمع صنایع لاستیک یزد آمدند و پس از برگزاری جلسه ای با دکتر اسکندر ستوده، مدیرعامل مجتمع صنایع لاستیک یزد به بازدید از تمامی خطوط تولیدی کارخانه پرداختند.

دکتر ستوده، در این بازدید گفت: محصولاتی که در این شرکت تولید می گردند استراتژیک بوده و جزء صنایع "های تک" محسوب می شوند و این واحد تولیدی درخشش خوبی را در منطقه از خود به جای گذاشته است که جا دارد مسئولین استان و کشور، چتر حمایت خودشان را بر سر ما گسترده تر نموده و ما را در پیشبرد اهداف تولیدی خودمان یار و یاور باشند.

مدیرکل اداره استاندارد استان یزد نیز در ادامه گفت: حرکت در جهت و در مسیر استاندارد، سبب رونق تولید و کلید ورود به بازارهای جهانی است. مسئولین واحدهای تولیدی اگر استاندارد را در کنار خود شان ببینند و با کارشناسان استاندارد یزد همراه شوند به موقعیت های خوبی در کیفیت، تولید و بازارهای جهانی دست می یابند.

محمدرضا زارع ادامه داد: در این استان صنعتی و پهناور، محصولات استاندارد و با کیفیتی تولید می شود که صنعت تایر یکی از مهمترین این محصولات می باشد که از گذشته های بسیار دور مورد توجه مردمان دیگر ممالک دنیا نیز هست. این باور باید در میان مردم استان ایجاد شود و همچنین دستگاه های مرتبط نیز باید در تبلیغ و ایجاد شرایط خرید آسان برای مردم کوشا باشند.

این مقام مسئول تصریح کرد: وجود برخی صنایع به روز در این استان، که خیلی از کشورها نیازمند واردات محصولاتشان هستند، تنها با ارتقای کیفیت و استاندارد سازی، رونق خواهند گرفت که به تبع آن این محصولات می توانند با نفوذ در بازارهای جهانی، نام جمهوری اسلامی و استان دارالعباده یزد را جاودانه سازند.

 مدیر کل اداره استاندارد استان افزود: در برخی از موارد مشاهده می شود که مردم تمایل زیادی به خرید کالاهای خارجی دارند که البته بعضی از مشتریان، دلیل خرید کالای های خارجی را قیمت پایینتر آن ها نسبت به کالاهای مشابه داخلی اعلام می نمایند، و این نشانگر آن است که در شرایط اقتصادی کنونی کشور و نیز پایین بودن سطح درآمد های مردم، قیمت، نقش مهمی را در انتخاب کالا ایفا می نماید. قیمت تمام شده نقش مهمی در گرایش مردم به سمت خرید کالاهای خارجی دارند، از این رو لازم است تولید کنندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات در سطح جامعه، این مورد بسیار مهم را مد نظر داشته باشند.

الهام محمدی زاده روابط عمومی کارخانه یزدتایر