00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

یزد تایربرای هشتمین سال متوالی صادرکننده نمونه وممتاز کشوری شناخته شد

تاریخ انتشار : 1399/12/17


 

باحضور معاون اول رییس جمهور 44 صادرکننده نمونه و ممتاز سال 98 تجلیل شد.


همایش بیست و سومین سالروز ملی صادرات روز دوشنبه 11 آذرماه با حضور معاون اول رییس جمهور، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل اجلاس سران برگزار شد و از 44 صادرکننده نمونه و ممتاز سال 98 تجلیل به عمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی مجتمع صنایع لاستیک یزد،با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین نیره‌ سادات فیروز بخت رییس سازمان ملی استاندارد ایران،  لوح و تندیس ۸ صادرکننده ممتاز و 36 صادرکننده نمونه اهدا شد.

در این همایش دکتر اسکندر ستوده از مجتمع صنایع لاستیک یزد موفق به اخذ تندیس صادر   کننده ممتاز کشور شد.

درادامه این مراسم بیش از 44 منتخب صادراتی در سال 98 از 14 استان کشور تقدیر شدند،

که  شامل کلیه گروه های کشاورزی، گیاهان دارویی، صنایع غذایی، صنایع دستی، دارو و تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی، محصولات شوینده، لوازم خانگی انرژی بر و غیر انرژی بر، خودروسازی، تجهیزات و ماشین الات صنعتی، بازرگانی عمومی بوده است..  

همچنین این تعداد از منتخبین از بین 300 متقاضی در 12 گروه کالایی و خدماتی برای احراز عنوان صادرکننده ممتاز و نمونه مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

بیست و سومین سالروز ملی صادرات در سالن اجلاس سران با حضور معاون اول رییس جمهور، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، وزیر صمت، نمایندگان مجلس، صادرکنندگان و فعالان بخش خصوصی برگزار و با اهدا جوایز به کار خود پایان داد.