00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

درخشش جدید یزد تایر در بازارهای داخلی و خارجی

تاریخ انتشار : 1400/11/25


درخشش جدید یزد تایر در بازارهای داخلی و خارجی

مجتمع صنایع لاستیک یزد توانسته است با تکیه بر نیروهای زبده و فناوری به روز خود بار دیگر موفق به دریافت نشان عالی در واحد نمونه استاندارد کشوری شد و توانست به عنوان واحد نمونه تولیدی  در استان پهناور یزد و صادر کننده نمونه تولیدی در استان شناخته شود و همچنین نگینی بدرخشد

یزدتایر با توجه به داشتن قدمت در تولید و بومی سازی انوع تایرهای رادیال سواری و با ایجاد تنوع بالا در سایزهای مختلف ؛ موفق به تولید تایرها کلاس خودروهای (CUV) و کلاس خودروهای شاسی بلند (SUV) و تولید انوع تایرهای رادیال مخصوص وانت در کارنامه خود شده است .

این شرکت با داشتن ظرفیت تولید بیش از 10 هزار حلقه در روز که چیزی معادل سه میلیون حلقه در سه سال می باشد همگام با استاندارهای روز دنیا و با تکنولوژی جدید اروپا ظاهر شده است و بیش از پیش در عرصه بازارهای داخلی و خارجی جلوه گری می کند.

 تولیدات این شرکت در بیش از 35 سایز و با طراحی دقیق و مهندسی از رینگ های 13 تا 18 به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند .

 این مجموعه با دارا بودن بیش از 400 نماینده فعال در سراسر کشور توانسته است به صورت خدمات آنلاین ، خدمات ویژه و ارزنده ای را در اختیار مصرف کنندگان نهایی قرار دهد. مجتمع صنایع لاستیک یزد علاوه بر تولید انواع تایر خودرویی توانسته است با تولید با کیفیت انواع تایر و تیوب دوچرخه و موتورسیکلت در سایزهای متفاوت و به روز دنیا در این صنعت پیچیده حضور ملموس و پرنقشی ایفا کند. تولید تایرهای تیوبلس موتورسیکلت و تایر جدید مخصوص دوچرخه با وزن بسیار پایین از پروژه های اصلی و درخشنده این شرکت در امر تولید و عرضه به بازارهای هدف داخلی و خارجی بوده است.

 در حوزه صادرات؛ یزدتایر با برنامه ریزی و هدف گذاری بازارهای منطقه ای و تمرکز بر کشورهای مختلف اعم از کشورهای آسیایی ، آفریقایی و اروپایی که بالغ بر 20 کشور پرجمعیت را شامل می شود. در زمینه توسعه بازار اهداف والایی را دنبال کند. طی سالیان متمادی یزد تایر به عنوان صادر کننده نمونه و متمایز کشوری و صنعت بزرگ تایر کشور شناخته شده است .

در حال حاضر حدود 40 درصد از محصولات در سایزهای متفاوت به کارخانجات خودروساز کشور همچون سایپا ، ایران خودرو ، بهمن موتور ، مدیران موتور ، مدیران خودرو و کرمان خودرو فروخته و ارسال می شود و با دارا بودن استانداردهای جهانی میزانی از این سهم به کشورهای خارجی ارسال می شود که رقم قابل توجهی از بازارهای خارجی صادراتی در صنعت تایر را به خود اختصاص داده است .