00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

جلسه معارفه دکتر زمانی فرد، قائم مقام مدیریت عامل مجتمع صنایع لاستیک یزد

تاریخ انتشار: 1401/03/11

جلسه معارفه قائم مقام مدیریت عامل مجتمع صنایع لاستیک یزد، جناب آقای دکتر زمانی فرد در روز دوشنبه مورخ 9/3/1401 در محل سالن کنفرانس مجتمع با حضور مدیران، رؤسا و تعدادی از کارشناسان یزدتایر برگزار شد.


در ابتدا دکتر ستوده، پس از معرفی دکتر زمانی فرد به عنوان قائم مقام مدیرعامل، به بیان ضرورت همکاری همه جانبه با ایشان در حوزه های مختلف با ایشان پرداختند و سپس با بیان چالش ها و مسائل پیش روی صنعت تایر در سال جاری و استراتژی ها و رویکردهای مورد نیاز برای مقابله با این چالش ها سخنانی ایراد نمودند.

در ادامه جلسه، کلیه مدیران و رؤسا  به معرفی اجمالی خود پرداخته و سپس برخی از مدیران مجموعه یزدتایر در حوزه های تحقیقات، تکنیکال، کنترل کیفیت، فنی و مالی از عملکرد واحد مربوطه خود در سال گذشته و پروژه های در دست اقدام برای سال 1401 گزارشی ارائه کردند.

دکتر زمانی فرد، ضمن  قدردانی از دستاوردهای پربار مجموعه یزدتایردر زمینه های کمی و کیفیت محصولات، به بیان رسالت و اهداف خود، مبنی بر برنامه ریزی برای بهبود در حوزه های مالی، منابع انسانی و بهره وری پرداختند. ایشان رویکرد خود را، مقابله با چالش های بیرونی و درونی و رمز دستیابی به موفقیت در مقابله با این چالش ها را، بهره گیری از رویکرد همدلی و تمرکز بر روی فعالیت ها و اهداف سازمان بیان نمودند.گروه صنعتی رازی با هدف پویایی و بهره مندی از نیروهای متخصص در صنعت تایر، اخیراً تغییراتی را در سطح شرکت های گروه صورت داده است و حضور دکتر زمانی فرد در مجتمع صنایع لاستیک یزد نیز در راستای جذب نیروهای مجرب و کارآزموده و ارتقاء سطح توانمندی مدیریتی مجموعه، ارزیابی می گردد.

ضمنا ، آقای دکتر ستوده مسئولیت ریاست هیئت مدیره موظف شرکت را بعهده خواهند داشت.