00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

تاریخ انتشار : 1402/05/04


 مجتمع صنایع لاستیک یزد رتبه نخست کیفیت کشوررا در ارزیابی سازمان ملی استاندارد بدست آورد. به گزارش روابط عمومی مجتمع صنایع لاستیک یزد، آقای دکتر شاه‌حسینی معاون اقتصادی استاندار استان یزد و آقای دکتر صادقیان رئیس سازمان صمت به اتفاق سایر معاونین و مدیران ارشد استان یزد در تاریخ 28/04/1402 به منظور تجلیل از افتخار آفرینی و کسب رتبه نخست کیفیت ایران در محل مجتمع صنایع لاستیک یزد حضور یافتند؛

آقای دکتر شاه‌حسینی ضمن تشکر و عرض شادباش بابت عملکرد شایسته مجتمع صنایع لاستیک یزد، گفتند استانداری یزد حمایت از صنایع را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده و آمادگی دارد هرگونه همراهی و همکاری جهت تسهیل فعالیت صنایع حتی خارج از محدوده استان را بعمل آورد.

آقای دکتر صادقیان نیز با اذعان به این حقیقت که یقینا کیفیت اتفاقی نیست و تولید محصولات باکیفیت از راه تلاش و همت مستمر محقق می گردد، یزدتایر را مایه‌ی آبرو و افتخار استان یزد دانستند.

در ادامه، معاونین و مدیران استانداری یزد ضمن بیان آنکه یزدتایر نه تنها در کیفیت بلکه در تمامی فرآیندهای عملیاتی خود سرآمد است، برای مجتمع صنایع لاستیک یزد، مديريت و کارکنان آن آرزوی عزت و سربلندی روزافزون داشت.

واحد روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع صنایع لاستیک یزد