00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

*یزدتایر همقدم و همراه شهرک صنعتی یزد*

به گزارش روابط عمومی مجتمع صنایع لاستیک یزد، چهارشنبه 22 شهریور 1402، آقای فلاحتی مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و هیأت همراه با آقای دکتر زمانی‌فرد مدیرعامل مجتمع صنایع لاستیک یزد دیدار و گفتگو کردند.در ابتدا دکتر زمانی‌فرد ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان، بیان داشتند که به تمامی توافقات صورت‌گرفته فیمابین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مجتمع صنایع لاستیک یزد جامه عمل پوشانده‌ شده و اذعان نمودند که علیرغم وجود مشکلات ناشی از عدم تخصیص ارز، کمبود منابع نقدینگی و... اقدامات لازم به منظور بهبود شرایط و افزایش رضایت پرسنل، فرای توافقات صورت گرفته، انجام شده است.

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک کسب رتبه نخست جایزه ملی کیفیت ایران توسط یزدتایر، این افتخار را ناشی از همت والای پرسنل و نگاه بلند مدیران این مجموعه دانست و این موضوع را مایه مباهات و افتخار برای صنعت یزد برشمرد.

وی همچنین با توجه به سانحه آتش سوزی در یکی از کارخانه های شهرک صنعتی که شب گذشته اتفاق افتاده بود؛ از همکاری صادقانه و مجاهدت پرسنل وظیفه شناس آتش‌نشانی مجتمع صنایع لاستیک یزد در راستای اطفای حریق و عملیات آب‌رسانی به ماشین‌های آتش‌نشانی مستقر در محل حادثه، تقدیر و تشکر بعمل آوردند و یزدتایر را همراه همیشگی شهرک صنعتی یزد نامیدند.

در پایان این دیدار، آقای صالح خدایاری که فرد منتخب از سوی پرسنل بعنوان نماینده کارگران مجتمع صنایع لاستیک یزد بود، اعتبارنامه خود را از طرف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت نمود.

 

روابط عمومی مجتمع صنایع لاستیک یزد