00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

تاریخ انتشار : 1402/07/26

مجتمع صنایع لاستیک یزد از دیرباز رویکرد دانش‌محور و نوآوری را سرلوحه کار و تولید محصولات خود قرار داده و همواره محصولات باکیفیت این شرکت با پشتوانه دانش فنی روز دنیا به بازارهای داخلی و خارجی عرضه شده است.

اینک با توجه به تخصص و دانش بومی شده متخصصین مجتمع صنایع لاستیک یزد، این واحد صنعتی موفق به *اخذ نشان دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری* برای محصولات جدید خود شده است.
در این خصوص مدیرعامل مجتمع صنایع لاستیک یزد با اشاره به مزایای قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسه‌های دانش بنیان خاطرنشان کردند: حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و تجاری‌سازی‌های نوآوری و اختراعات می‌تواند زمینه جهش تولید را در کشور فراهم کندکه با دریافت نشان دانش بنیان امیدواریم شاهد رشد و توسعه این واحد صنعتی باشیم.

در ادامه نیز دکتر زمانی‌فرد اذعان کردند: محصولات جدید این واحد بزرگ صنعتی، الزامات ایمنی و زیست‌محیطی استانداردهای ایران و اروپا را در عالی‌ترین سطح کسب کرده و می‌تواند محصولات خود را به بازارهای حوزه شنگن صادر کند.

دکتر زمانی‌فرد ابراز کرد: کاهش مصرف سوخت، کاهش صدا خودرو و افزایش پایداری در سطوح خیس و لغزنده از ویژگی های محصولات جدید مجتمع صنایع لاستیک یزد است که مراحل طراحی و تولید این محصولات با استفاده از دانش، خلاقیت و نوآوری پرسنل متخصص یزدتایر صورت می‌گیرد.

واحد روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع صنایع لاستیک یزد