00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

پنجمین نمایشگاه فن بازار استان یزد در هفته پژوهش

تاریخ انتشار : -658/01/0-79


به مناسبت هفته پژوهش، نمایشگاه فن‌بازار استان یزد، به مدت سه روز از تاریخ 27 لغایت 29 آذرماه 1397 در محل کارخانه تاریخی جنوب یزد برگزار شد. در این نمایشگاه، آخرین دستآوردهای علمی، پژوهشی و فنآورانه‌ي دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی، دستگاه‌های اجرایی،‌‌ مراکز آموزش عالی، پارک علم و فناوری و واحد‌های صنعتی و تجاری استان در غرفه های متعدد در معرض دید علاقه‌مندان به فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف، قرار گرفت.

مجتمع صنایع لاستیک یزد نیز با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه پویا و مجرب خود و با اجرای طرح های پژوهشی در حوزه صنعت تایر گامهای بلندی در زمینه خلاقیت و نوآوری و خودکفایی برداشته و محصولات جدیدی را متناسب با نیازهای کشور طراحی و تولید کرده، با هدف معرفی توانمندی های شرکت در زمینه های پژوهشی و نوآوری به جامعه دانشگاهی و همشهریان و نیز کمک به همکاری متقابل بین صنعت و سایز نهادهای آموزشی و دانش محور در این نمایشگاه حضور فعال داشت.

نمایشگاه امسال با حضور آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، سرپرست استانداری یزد، معاونین استانداری، مدیران کل برخی از ادارت و سایر مقامات استان و با بازدید ایشان از غرفه های مختلف افتتاح گردید.

در طول سه روز برپایی نمایشگاه، اساتید، محققان، دانشجویان و سایر اقشار جامعه از نمایشگاه بازدید و با دستاوردهای علمی و پژوهشی ارائه شده در غرفه های مختلف آشنا شدند. در روز پایانی و در مراسم اختتامیه نمایشگاه نیز با حضور مقامات استان از واحدها و پزوهشگران برتر استان تقدیر بعمل آمد که  لوح تقدیر و تندیس پژوهشگر برگزیده اول استانی در گروه شرکت ها و واحدهای تولیدی پژوهش محور به جناب آقای مهندس جلال مجری، معاونت نوآوری و توسعه مجتمع صنایع یزد تعلق گرفت.

 همچنین غرفه یزدتایر نیز به عنوان غرفه برتر در این نمایشگاه برگزیده و لوح تقدیر دریافت نمود.