00982188516780

 خیابان خرمشهر پلاک 113

تجلیل از کارکنان نمونه مجتمع صنایع لاستیک یزد

تاریخ انتشار : 1400/01/03

در مراسمی با حضور معاونت بهره برداری و مدیر مجتمع و تنی چند از مدیران واحدهای مختلف از کارکنان نمونه مجتمع صنایع لاستیک یزد، منتخب شش ماهه دوم سال 1398 با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود تجلیل شد. برای این دوره 24 نفر از همکاران نمونه مجتمع انتخاب شده بودند که به دلیل شیوع بیماری کرونا و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، مراسم تجلیل در 2 روز و در دو گروه 12 نفره و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و توصیه های بهداشتی برگزار گردید.


این برنامه به منظور ایجاد انگیزه مضاعف در پرسنل وظیفه شناس و کوشا و تشویق سایر کارکنان به تلاش بیشتر در بازه زمانی شش ماهه برگزار می گردد. کارکنان نمونه بر اساس امتیاز کسب شده از فرم های ارزیابی کارکنان و معیارهای 14گانه تعیین شده در زمینه های گوناگون اخلاقی، رفتاری، مهارتی و... انتخاب می شود.

اسامی کارکنان نمونه:

آقایان محمد گلشنی، حسین زارع، حامد ابریشم، حسین ملاعباسی، علیرضا احمر، امین زینی، مسلم خنداخند، علی دیراوی، حمید فاتحی، محسن خبیری، محمدصالح زحمتکش،  علیرضا حاجی گل، عباس خدامی، مسعود خالویی، امیرحسین فلاحتی، جواد نظارت، ایمان دشتکی، بهنام شاهی، ابوالفضل آذر کیش، ابوذر مرادی، علی اکبر دهقان منشادی، علی سلیمی.  و خانم ها مریم چوپانی، افسانه بورقی